Хімчистка салону

Чистий і охайний салон з ароматом  нового автомобіля, найприємніше  в подорожі для кожного автовласника.  Але з часом, в процесі експлуатації, всі елементи салону автомобіля поступово забруднюються, чи ще гірше – можуть зіпсуватись в результаті неохайності пасажирів, що засмучує кожного водія, який любить своє авто.

Та не варто засмучуватись, наші досвідчені спеціалісти та високоякісна продукція від компанії  Automagic, допоможуть Вам у вирішенні даного питання. Ми звільнемо Вас від довгих годин прибирання салону, видалення плям на текстильних або пластикових поверхнях, вивчення асортименту магазинів з автомобільною хімією для чистки салону і, найчастіше, помилкових спроб підібрати правильний і дієвий засіб для конкретної поверхні.

 

 

Наші спеціалісти з задоволенням не тільки відновлять чистоту текстильних, шкіряних чи пластикових деталей, а й нанесуть спеціальний захист як для відновленого, так і для нового салону автомобіля.

Waxoyl UPT – це засіб для захисту тканинних, велюрових і шкіряних поверхонь від бруду і рідин, який суттєво подовжує свіжість інтер’єру автомобіля і полегшує швидке прибирання після забруднення. Ця речовина застосовується  в салонах літаків провідних авіакомпаній, що підтверджує його екологічну та пожежну безпеку. Waxoyl UPT обволікає окремі волокна тканин (а не створює плівку на поверхні), проникає в пори нетканих матеріалів і створює водно-та брудо-відштовхуючий шар, не змінюючи зовнішнього виду обшивки.