Піт-Стоп Сервіс від Renault Актив Моторс

ТО Renault за 30 хвилин* – тепер це реально! Запрошуємо скористатися новою послугою у офіційного дилера Актив Моторс

alt

Досить чекати і вигадувати як ефективно провести час, поки ваш автомобіль проходить технічне обслуговування. Запрошуємо скористатися новою послугою – Піт-Стоп Сервіс, ТО за 30 хвилин.

Що ж являє собою дана послуга?

*Технічний огляд (ТО) автомобіля з бензиновим або дизельним двигуном за умови попереднього запису і без виконання додаткових робіт, не передбачених технологічною картою. Звертаємо увагу, що дана послуга не включає мийку автомобіля.  Якщо ви бажаєте аби ваш автомобіль помили до або після виконаних робіт – обов’язково повідомте про це консультанта під час попереднього запису і розраховуйте на додатковий час перед отриманням авто з сервісу.

Якщо на автомобілі встановлено газобалонне обладнання (ГБО) – час виконання робіт за послугою Піт-Стоп Сервіс складає 60 хвилин.

Вартість звичайного ТО та То з послугою Піт-Стоп Сервіс – однакова! Ви не доплачуєте за швидкість виконання робіт.

Аби розвіяти будь-які сумніви про причини різниці у часі на виконання одних і тих самих робіт – розкриваємо секрет 30-ти хвилинного ТО.

  • Послуга Піт-Стоп Сервіс надається лише за умови попереднього запису автомобіля. А отже перед заїздом вашого авто ми точно знаємо які запчастини і матеріали будуть потрібні для виконання робіт. Комірник заздалегідь комплектує запчастини саме для вашого авто і під час виконання робіт механік не витрачає зайвий час на їх підбір та отримання зі складу.
  • Ми виділили 2 окремих пости в зоні ТО і ТР, які не можуть бути зайняті довготривалими ремонтами, а отже ви не почуєте від консультанта-приймальника, що вам доведеться чекати поки звільниться підйомник.
  • Послуга Піт-Стоп Сервіс не передбачає виконання інших робіт, не передбачених технічною картою ТО, які займуть додатковий час. Консультант-приймальник повідомить вам про необхідність виконання додаткових робіт, якщо вони будуть виявлені та запропонує вам записатися на зручний час.
  • Послуга не передбачає мийку автомобіля. Звичайно ви можете замовити мийку автомобіля під час запису, при цьому розраховуйте на додатковий час очікування авто з сервісу.
  • Ми цінуємо ваш час, тому прагнемо бути кращими в обслуговуванні.

 

Скористатися послугою Піт-Стоп Сервіс ТО за 30 хвилин ви можете записавшись за телефоном: 044 590 58 59

alt