Полірування автомобіля

Купуючи новий автомобіль, ми насолоджуємось не тільки процесом керування. Захоплення викликає і зовнішній вигляд авто – насичений колір, глибина відтінку, яскравий блиск на сонці. Сприйняття новизни автомобіля надає саме стан його лакофарбового покриття.

Нажаль, з часом лакофарбове покриття втрачає блиск і яскравість. Непрофесійна мийка, незначні подряпини гілками кущів і дерев, агресивна дія сонячного УФ випромінювання – це лише незначний список причин які призводять до подряпин, потертостей та вигорання ЛФП.

На щастя сучасні технології та матеріали по догляду за автомобілем можуть значно покращити, відновити і захистити ЛФП від дії зовнішніх чинників. Одноразове нанесення засобу захисту лакофарбового покриття подовжить термін його зносу, а періодичне використання спеціальних засобів зведе до мінімуму втрати кольору та блиску вашого авто. Якщо ж метою є повернення фарбі блиску і «свіжості» - полірування автомобіля найкращий спосіб.

Детальніше про роботи:

Відновлення глянцю – даний вид полірувальних робіт складається з чотирьох етапів з використанням на кожному інакшої полірувальної пасти – від велико-зернистої до мало-зернистої - захисної. Даний вид поліровки дозволяє відновити та злегка захистити лакофарбове покриття.   

                                                               

 

Відновлювальна або абразивна поліровка – це більш складний і трудомісткий процес, який застосовується  при значній матовості і виконується в декілька етапів:

  • Усунення грубих дефектів за допомогою шліфування – зняття 2-5 мкм лакофарбового покриття;
  • Полірування спеціальними абразивними пастами – відновлення глянцю;
  • Нанесення  захисної емульсії;

 

Комплексне полірування – включає в себе два попередніх варіанти полірування та захист відполірованих деталей спеціальним захисним покриттям – твердим воском, тефлоном або іншими аналогічними засобами.

                                                               

 

Захист нового чи відновленого лакофарбового покриття - Waxoyl 100 Plus

  • створює захисний шар, який витримує до 100 ручних мийок
  • спеціальний захисний склад на полімерній основі
  • захищає поверхню від негативного впливу навколишнього середовища і окислення
  • володіє високою здатністю проникнення, заповнює мікро-тріщини лакофарбового покриття і створює абсолютно гладку прозору плівку на ЛФП
  • не містить силікону
  • володіє антистатичними та гідрофобними якостями: не притягує бруд пилюку та відштовхує вологу