alt

Компанія Renault в Україні для клієнтів бренда запутила нову сервісну акцію «Франція на відстані одного ТО». Виконання ТО в цей період подарує власнику автомобіля шанс виграти туристичну поїздку до Франції або один з цінних призів з асортименту бутика Renault.

ТО від Renault - цілий комплекс «процедур» для підтримки продуктивності автомобіля, який слід проводити на регулярній основі. Крім заміни оливи, ТО автомобіля Renault включає в себе 29 технічних операцій та 87 перевірок в контрольних точках.

З 16 липня 2018 р по 16 вересня 2018 року в офіційній дилерській мережі Renault проводиться сервісна акція «Франція на відстані одного ТО».

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується:

 • Виконати технічне обслуговування (ТО) зі знижками:
  • до 30% на запасні частини,
  • до 15% на моторні оливи Renault-Elf і 10% на роботи по їх заміні,
  • до 15% на аксесуари персоналізації,
  • до 15% на сувенірну продукцію із бутика Renault.
 • Отримати поліс страхування Добровільної Громадянської Відповідальності (ДГО) в подарунок зі збільшенням ліміту до 100 000 грн.
 • Взяти участь у розіграші цінних призів з асортименту бутика Renault і головного призу - туристичної поїздки на двох персон до Франції.

У таблиці нижче продемонстровано основні принципи формування вигоди для клієнтів (в залежності від віку автомобіля та необхідних робіт):

Операція

Пропозиція для а/м

2013-2018 р.в.

Пропозиція для а/м

до 2012 р.в.

Комплекс-сервіс:

заміна оливи

від 986 грн. (вигода до 17%)

від 674 грн. (вигода 5%) 

Комплекс-сервіс:

заміна комплекта ГРМ

від 1327 грн. (вигода до 28%) 

від 1278 грн. (вигода 20%)

ТО

від 1579 грн. (вигода до 20%)

від 1486 грн. (вигода 20%)

 
Щоб стати учасником розіграшу цінних призів з асортименту бутика Renault і головного призу - туристичної поїздки на двох персон до Франції, Клієнтам необхідно виконати операції по заміні ременя ГРМ або повне технічне обслуговування (ТО)* в період акції**.

Також при виконанні зазначених вище робіт в період дії акції Клієнтам надається сертифікат на отримання Полісу ДГО (добровільного страхування цивільної відповідальності)***. З даними сертифікатом Клієнт може звернутися в офіційний дилерський центр Renault за отриманням поліса.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

My Renault - це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

 • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
 • економити при використанні акційних пропозицій;
 • дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;
 • завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
 • отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
 • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
 • ефективно планувати події по автомобілю.

 

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку

України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

 

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

*При реєстрації дилером відповідних операцій в My Renault

**Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам не зареєстрованим, але які є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб

***термін дії сертифіката обмежений до 16.01.2019. Для отримання Клієнтом страхового поліса ДГО в подарунок Клієнту необхідно придбати поліс ОСАГО ( «Автоцивілка +») в дилерському центрі.