Автомобілі марки Renault з кожним роком завойовують все більше довіри серед українських автовласників. Відповідно з кожним роком все більше автомобілістів задаються питаннями де краще ремонтувати свій Рено, скільки грошей і часу буде витрачено на техогляд (ТО), чи поширюється гарантія на ті чи інші  ремонтні роботи? На всі ці та багато інших питань ми готові відповісти в офіційному дилерському центрі Renault Актив Моторс.

Автомобіль – це не лише засіб пересування, а й надійний помічник, робочий інструмент і предмет гордості для більшості власників. Саме тому ремонт і обслуговування автомобіля варто довіряти лише професіоналам. Сервіс Рено в Києві – кращий з претендентів, і ось чому. Офіційний сервіс Renault відповідає всім технічним і кваліфікаційним вимогам виробника. Чітке розмежування обов’язків серед персоналу дозволяє швидко і якісно консультували клієнтів на етапі прийому і видачі автомобілів, здійснювати технічний огляд, обслуговування і ремонт автомобілів відповідно до високих стандартів імпортера.

Обладнання та інструмент, яким оснащено сервісну станцію дозволяє якісно і в повному обсязі здійснювати весь комплекс послуг з ремонту і обслуговуванню автомобілів Рено.

Однією з ключових переваг офіційного сервісу Renault є досвідчені кваліфіковані працівники, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і тренінги з нових продуктів і послуг навчального центру Renault. Крім того лише співробітники офіційного сервісного центру володіють найповнішою інформацією про вибіркові відзивні або сервісні кампанії на окремі партії автомобілів.

У випадку довготривалого ремонту клієнт офіційного сервісу має можливість скористатись послугою підмінного автомобіля. Для клієнтів, які очікують свій автомобіль після ремонту обладнана комфортна зона відпочинку з запашною кавою та чаєм, Wi-Fi та монітор з відеоспостереженням з ремонтної зони, де можна спостерігати за ходом обслуговування автомобіля.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому працюємо в зручному графіку:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 20:00

субота:                           з 9:00 до 19:00

неділя:                           з 10:00 до 18:00

 

Для запису на сервіс Renault в Києві звертайтесь за тел. 044 590 58 50 або  через форму он-лайн запису.

alt